Contactes << Tornar
Atenció a les famílies
 
A sota teniu la relació del professorat per departaments. 
 
Per concertar cita podeu optar per trucar al centre i deixar un missatge o bé enviar un correu electrònic al professor/a.
 
DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES Email
Roser Garcia (cap departament) rgarc253@idc.cat
Lourdes Vidal (coordinadora pedagògica) rgarc253@idc.cat
Jordi Arnau (coordinador IOC) jarn601@idc.cat
Javier Rodríguez javier@idc.cat
Esther Floris esther.floris@idc.cat
Dani Fenoll dani.fenoll@idc.cat
Cap de departament cap_dep_mates@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CATALÀ Email
Inés Valls (cap departament)                     ivallscr@idc.cat
Elena Romero (cap d'estudis) eromerori@idc.cat
Goretti Coronas gcoronaspa@idc.cat
Núria Montés nmon630@idc.cat
Maria Rosa Martínez Piña mariarosa.martinez@idc.cat 
Cap de departament                                                                       cap_dep_catala@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CASTELLÀ Email
Núria Sicart Palmes(cap de Departament) nuria.sicart@idc.cat 
Lídia Sánchez  lidia@idc.cat
Àfrica Aparisi africa@idc.cat
Patrícia Martínez patricia@idc.cat
Jordi Casals (Aula d’acollida) jordi.casals@idc.cat 
Cap de departament                                                                       cap_dep_castella@idc.cat
 
DEPARTAMENT D’ANGLÈS Email
Teresa Solà (cap departament) teresa.sola@idc.cat
Laureano Domene                                     laureano@idc.cat
Aida Soriano aida.soriano@idc.cat
Imma Salvadó imma.salvado@idc.cat
Lola Sánchez lola.sanchez@idc.cat
Ester Escudero Navarrete ester.escudero@idc.cat
Cap de departament                                                                      cap_dep_angles@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE FÍSICA I QUÍMICA Email
Anna Grancelli (cap de Departament)                            annag@idc.cat
Marta Magarzo mmar444@idc.cat
Josep Maria Anguita josepmaria.anguita@idc.cat
Carme de Haro (coordinadora TIC) carme@idc.cat
Cap de departament                                                                      cap_dep_fisquim@idc.cat
 
 
DEPARTAMENT DE CIÈNCIES NATURALS Email
Oscar Pauner(cap departament)                                                    oscar.pauner@idc.cat
Julio Martínez (Director) jmar020@idc.cat
Jordi Surroca  jsurrocabl@idc.cat
Mercè García merce.garcia@idc.cat
Júlia Prat julia@idc.cat
Cap de departament cap_dep_naturals@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CIÈNCIES SOCIALS Email
Sandra Martínez Pascual (Cap de departament)                            sandra.martinez@idc.cat
Oriol Font  joseporiol@idc.cat
Assumpta Bertran abertran@idc.cat
Joan Maltas i Montoro joan.maltas@idc.cat 
Meritxell Manté Agostini meritxell.mante@idc.cat
Cap de departament  cap_dep_filosofia@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE FILOSOFIA Email
Cleo Martínez        (Coordinadora de batxillerat)                             cleofasa@idc.cat              
 
DEPARTAMENT D’ECONOMIA Email
Diego Navarro                                                                                 diego@idc.cat                    
David López  david.lopez@idc.cat
 
DEPARTAMENT D’EDUCACIÓ FÍSICA Email
Jordi Dalmau Boixadera                                                                 jordi.dalmau@idc.cat          
Ramon Bosch rbos605@idc.cat
Berta Domingo bdom677@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE VISUAL I PLÀSTICA Email
Josep Iglesias (cap Departament Expressió) josep.iglesias@idc.cat
Carmen Vélez cvelezgi@idc.cat
Cap de departament (visual i plàstica, educació física i música)   cap_dep_expressio@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE MÚSICA Email
Ramon Anta                                                                                   ramon.anta@idc.cat
Artur Almécija Janssen arturo.almecija@idc.cat         
 
DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA Email
Eduard Gómez (secretari) egom622@idc.cat
Carme Prunera (cap departament)                                                cprunerasa@idc.cat
Sergio Suitino ssui643@idc.cat
Daniel Carbonell  daniel.carbonell@idc.cat
Luciano Giudessi luciano.giudessi@idc.cat 
Cap de departament cap_dep_tecnologia@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE RELIGIÓ (Cultura i valors) Email
Xavier Delgado                                                                              xavier.delgado@idc.cat         
 
DEPARTAMENT D’ORIENTACIÓ Email
Iolanda Palau (cap de Departament)                                            ipal028@idc.cat                     
Alba Costi alba.costi@idc.cat
Maribel Suárez maribel.suarez@idc.cat
Ana Belén López Vázquez anabelen.lopez@idc.cat
Maria Díaz maria.diaz@idc.cat
Cap de departament cap_dep_orientacio@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE FRANCÈS Email
Cèlia Moreno Martín                                                                      celia.moreno@idc.cat           
 
DEPARTAMENT DE CLÀSSIQUES email
Marià Betriu                                                                                   mariab@idc.cat                    
 
TIS email
Laura Ruíz                                                                                     laura.ruiz@idc.cat                
 



 
 
 
Institut Damià Campeny
Plaça dels Bous, 5. 08301 Mataró.
Tel. 937 554 730
a8021302@xtec.cat