Contactes << Tornar
Atenció a les famílies

A sota teniu la relació del professorat per departaments. S'indica l'hora de visita que, no obstant, és sota cita prèvia. Per concertar cita podeu optar per trucar al centre i deixar un missatge o bé enviar un correu electrònic al professor/a.



 
DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES email
Roser Garcia (cap departament) rgarc253@idc.cat
Lourdes Vidal (coordinadora pedagògica) mlvidalca@idc.cat
Jordi Arnau (coordinador IOC) jarn601@idc.cat
Javier Rodríguez javier@idc.cat
Esther Floris esther.floris@idc.cat
Dani Fenoll dani.fenoll@idc.cat
David López  david.lopez@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CATALÀ email
Inés Valls (cap departament) ivallscr@idc.cat
Elena Romero (cap d'estudis) eromerori@idc.cat
Goretti Coronas gcoronaspa@idc.cat
Núria Montés nmon630@idc.cat
Joan Oriol jori002@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CASTELLÀ email
Lídia Sánchez (cap de Departament) lidia@idc.cat
Àfrica Aparisi africa@idc.cat
Patrícia Martínez patricia@idc.cat
Laura Pache laura.pache@idc.cat
Isabel González isabel.gonzalez@idc.cat
 
DEPARTAMENT D’ANGLÈS email
Teresa Solà (cap departament) teresa.sola@idc.cat
Laureano Domene laureano@idc.cat
Aida Soriano aida.soriano@idc.cat
Imma Salvadó imma.salvado@idc.cat
Raimon Losa raimon.losa@idc.cat
Beatriz Luengo beatriz.luengo@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE FÍSICA I QUÍMICA email
Anna Grancelli (cap de Departament) agra008@idc.cat
Marta Magarzo mmar444@idc.cat
Josep Maria Anglada josepmaria.anglada@idc.cat
 
 
 
 

 
DEPARTAMENT DE CIÈNCIES NATURALS email
Jordi Surroca (cap departament) jsurrocabl@idc.cat
Julio Martínez (Director) jmar020@idc.cat
Alba Ambròs alba.ambros@idc.cat
Mercè García merce.garcia@idc.cat
Oscar Pauner oscar.pauner@idc.cat
Júlia Prat julia@idc.cat
 
 
DEPARTAMENT DE CIÈNCIES SOCIALS email
Oriol Font (cap departament) joseporiol@idc.cat
Assumpta Bertran abertran@idc.cat
Sol Jiménez mariasoledad@idc.cat
Belén Pamplona belen.pamplona@idc.cat
Enric Castellà enric.castella@idc.cat
   
 
DEPARTAMENT DE FILOSOFIA email
Cleo Martínez cleofasa@idc.cat
Francisco Ramon francisco.ramon@idc.cat
 
DEPARTAMENT D’ECONOMIA email
Carmen Zafra mczafrato@idc.cat
Diego Navarro diego@idc.cat
 
DEPARTAMENT D’EDUCACIÓ FÍSICA email
Albert Navarrete (cap Departament Expressió) albert.navarrete@idc.cat
Ramon Bosch rbos605@idc.cat
Berta Domingo bdom677@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE VISUAL I PLÀSTICA email
Josep Iglesias josep.iglesias@idc.cat
Carmen Vélez cvelezgi@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE MÚSICA email
Eva Ruíz eva.ruiz@idc.cat
Rafael Marí rafael.mari@idc.cat
 
 
DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA email
Carme de Haro (cap departament) carme@idc.cat
Eduard Gómez (secretari) egom622@idc.cat
Carme Prunera cprunerasa@idc.cat
Sergio Suitino ssui643@idc.cat
Neus Pujadas neus.pujadas@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE RELIGIÓ 
(Cultura i valors)
email
Xavier Delgado xavier.delgado@idc.cat
 
DEPARTAMENT D’ORIENTACIÓ email
Iolanda Palau (cap de Departament) ipal028@idc.cat
Bernat Fernández bfer122@idc.cat
Alba Costi alba.costi@idc.cat
Maribel Suárez maribel.suarez@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE FRANCÈS email
Maribel Boix maribel.boix@idc.cat
 
DEPARTAMENT DE CLÀSSIQUES email
Marià Betriu mariab@idc.cat
 
 
 
 
Institut Damiŕ Campeny
Plaça dels Bous, 5. 08301 Mataró.
Tel. 937 554 730
a8021302@xtec.cat