Contactes << Tornar
Atenció a les famílies

A sota teniu la relació del professorat per departaments. S'indica l'hora de visita que, no obstant, és sota cita prèvia. Per concertar cita podeu optar per trucar al centre i deixar un missatge o bé enviar un correu electrònic al professor/a.
 
DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES Hora d’atenció email
Roser Garcia (cap departament) Dimarts 10:00-11:00 rgarc253@idc.cat
Lourdes Vidal (coordinadora pedagògica) Dijous 11.30-12.30 mlvidalca@idc.cat
Jordi Arnau (coordinador IOC) Dijous 12:30-13:30 jarn601@idc.cat
Javier Rodríguez Dilluns 12:30-13:30 javier@idc.cat
José Oscar Latorre Dimecres 11:30-12:30 joseoscar@idc.cat
Ferran Sanàbria Dijous 11:30-12:30 ferran.sanabria@idc.cat
Josep Luís Luria Dilluns 11:30-12:30 joseluis@idc.cat

DEPARTAMENT DE CATALÀ Hora d’atenció email
Inés Valls (cap departament) Dilluns 12:30-13:30 ivallscr@idc.cat
Elena Romero (cap d'estudis) Dilluns 8:00-9:00 eromerori@idc.cat
Goretti Coronas Dijous 9:00-10:00 gcoronaspa@idc.cat
Núria Montés Dimarts 11:30-12:30 nmon630@idc.cat
Joan Oriol Dijous 12:30-13:30 jori002@idc.cat
Joan Calsapeu Dijous 12:30-13:30 joan.calsapeu@idc.cat
Mercè Garcia Dijous 12:30-13:30 merce.garcia@idc.cat

DEPARTAMENT DE CASTELLÀ Hora d’atenció email
Lídia Sánchez (cap de Departament) Dimecres 11:30-12:30 lidia@idc.cat
Teresa Cantillo (coordinadora de Batxillerat) Dilluns 11:30-12:30 tcan001@idc.cat
Mireia Jara Divendres 10:00-11:00 mpal027@idc.cat
Àfrica Aparisi Dimecres 11:30-12:30 africa@idc.cat
Patrícia Martínez Dimecres 11:30-12:30 patricia@idc.cat

DEPARTAMENT D’ANGLÈS Hora d’atenció email
Maria Teresa Padrós (cap departament) Dimecres 10:00-11:00 mariateresa@idc.cat
Laureano Domene Dimarts 9:00-10:00 laureano@idc.cat
Antònia Planes Dilluns 12:30-13:30 apla960@idc.cat
Guiu Muns Dijous 12:30-13:30 guiu.muns@idc.cat
Carme Hervàs Dilluns 9:00-10:00 carme.hervas@idc.cat
Teresa Solà Dilluns 10:00-11:00 teresa.sola@idc.cat

DEPARTAMENT DE CIÈNCIES NATURALS Hora d’atenció email
 Jordi Surroca (cap departament) Dilluns 9:00-10:00 jsurrocabl@idc.cat
Julio Martínez (Director) Dimecres 12:30-13:30 jmar020@idc.cat
Javier Comino Dilluns 9:00-10:00 javi@idc.cat
Lola Izquierdo Dilluns 11:30-12:30 lizq004@idc.cat
Carlos Boxó Dijous 13:30-14:30 jbox606@idc.cat

DEPARTAMENT DE FÍSICA I QUÍMICA Hora d’atenció email
Anna Grancelli (cap de Departament) Dilluns 11:00-12:00 agra008@idc.cat
Júlia Prat Divendres 11:30-12:30 julia@idc.cat
Carme de Haro (coordinadora TIC) Dimecres 13:30-14:30 carme@idc.cat
César Falcó Dimarts 9:00-10:00 cesar.falco@idc.cat
 
 
 
 




 
DEPARTAMENT DE CIÈNCIES SOCIALS Hora d’atenció email
Assumpta Bertran (cap departament) Dimecres 11:30-12:30 abertran@idc.cat
Miguel Pallarés Dilluns 11:30-12:30 miguel@idc.cat
Maria Soledad Jiménez Dilluns 9:00-10:00 mariasoledad@idc.cat
Josep Oriol Font Dilluns 12:30-13:30 joseporiol@idc.cat
Marc Rabaneda Dimarts 9:00-10:00 marc.rabaneda@idc.cat

DEPARTAMENT DE FILOSOFIA Hora d’atenció email
Joan Ortiz (cap departament) Dilluns 10:00-11:00 jort635@idc.cat
Cleo Martínez Dimarts 12:30-13:30 cleofasa@idc.cat

DEPARTAMENT D’ECONOMIA Hora d’atenció email
Carmen Zafra Dimecres 11:30-12:30 mczafrato@idc.cat
Diego Navarro Dilluns 11:30-12:30 diego@idc.cat

DEPARTAMENT D’EDUCACIÓ FÍSICA Hora d’atenció email
Ramon Bosch Dimarts 11:30-12:30 rbos605@idc.cat
Berta Domingo Dilluns 11:30-12:30 bdom677@idc.cat
Albert Navarrete Dilluns 10:00-11:00 albert.navarrete@idc.cat

DEPARTAMENT DE VISUAL I PLÀSTICA Hora d’atenció email
Roser Puig (cap departament d'expressió) Dijous 11:30-12:30 rpui031@idc.cat
Carmen Vélez Dimecres 8:00-9:00 cvelezgi@idc.cat

DEPARTAMENT DE MÚSICA Hora d’atenció email
Arnald Pannon Dimecres 13:30-14:30 arnaldo@idc.cat
Núria Ferrés Divendres 10:00-11:00 nuria.ferres@idc.cat

DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA Hora d’atenció email
Meritxell Miró (cap departament) Dijous 11:30-12:30 meritxell@idc.cat
Eduard Gómez (secretari) Divendres 12:30-13:30 egom622@idc.cat
Marta Bassols Divendres 10:00-11:00 marta@idc.cat
Carme Prunera Dilluns 13:30-14:30 cprunerasa@idc.cat
Sergio Suitino Dilluns 12:30-13:30 ssui643@idc.cat

DEPARTAMENT DE RELIGIÓ 
(Cultura i valors)
Hora d’atenció email
Ferran Anselmo Dimarts 12:30-13:30 ferran.anselmo@idc.cat

DEPARTAMENT D’ORIENTACIÓ Hora d’atenció email
Iolanda Palau (cap de Departament) Dimecres 13:30-14:30 ipal028@idc.cat
Bernat Fernández Divendres 12:30-13:30 bfer122@idc.cat

DEPARTAMENT DE FRANCÈS Hora d’atenció email
Maribel Boix Dimarts 9:00-10:00 maribel.boix@idc.cat

DEPARTAMENT DE CLÀSSIQUES Hora d’atenció email
Marià Betriu Divendres 12:30-13:30 mariab@idc.cat
 
 
Institut Damià Campeny
Plaça dels Bous, 5. 08301 Mataró.
Tel. 937 554 730
a8021302@xtec.cat